Блогот на Богдан. Нено Богдан!

мој мејл: blogatash@yahoo.com

♦ TPИ ГOДИHИ БЛOГИPAЊE

with 9 comments

Мислев да правам статистика како за првиот јубилеј, мислев да ставам топ листа на најдобри колумни како за вториот јубилеј, ама си велам сѐ е тоа веќе видено.

Па затоа решив да го ставам само клипчево од еден мотивациски говорник од Америка кој во грст реченици го кажува ама баш истото што јас отсекогаш сум сметал дека е потребно за да се постигне успех. Убаво срочено, немам што да додадам.

Поздрав до септември 😎

Advertisements

Written by nenobogdan

08/07/2011 at 18:33

Posted in Uncategorized

Tagged with

9 Responses

Subscribe to comments with RSS.

 1. Честит јубилеј! 🙂
  Продолжи да пишуваш на задоволство на оние што те читаат!

  alexandro

  08/07/2011 at 22:17

 2. bravo Neno odlicen si redovno te citam,dali bi mozel da stavis link od tvojot prv post sakam letoska koga si na pauza bas se da procitam

  filip

  10/07/2011 at 10:33

 3. Честито јубилеј и уште многу успеси, книги и се што посакуваш! 🙂
  (добро клипче!)

  Мартинка

  10/07/2011 at 11:10

  • Море јас многу посакувам, пола од тоа да се оствари ќе бидам презадоволен 🙂

   Shoot for the moon, because even if you miss, your arrow will at least land among the stars

   Поздрав 🙂

 4. neka ti e airlija rabotata so branko gerovski
  ebete se i dvajcata i zbogum

  nina

  14/07/2011 at 17:55

 5. 10 години потрошил истражувајќи за овие 8 особини на успехот, а можел само да крене слушалка, ќе му кажевме 🙂 Честитки и поздрав

  robertmacedonia

  25/07/2011 at 21:59

 6. честито
  ти си најдобриот блогер/писател кој што сум го читал
  да беше женско ќе те мажев 😀

  позз нено and keep up the great work

  yoblow

  12/08/2011 at 01:15


Напишете коментар

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Промени )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Промени )

Twitter слика

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Промени )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Промени )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: